Team

Directie en secretariaat:

  • Sofie De Pauw
    Directeur
    053 60 82 55
  • Carine Leyman
    Secretariaat
    053 60 82 55
  • Patsy Vanden Eynde
    secretariaat
    053 60 82 55

Kleuterteam:

  • Jill Jansegers
    Klastitularis peuterklas
  • Lieve Meert
    Klastitularis 1ste kleuterklas
  • Veronique Verheuën
    Klastitularis 2de kleuterklas
  • Sabine Burms
    Klastitularis 3de kleuterklas
  • Adeline Vanwassenhove
    Klastitularis a.i. 3de kleuterklas
  • Elke Laureys
    SES-ondersteuning kleuterklassen
  • Petra De Smet
    SES-ondersteuning kleuterklassen
  • Katrien Van den Abbeele
    Kinderverzorgster
  • Petra Vergeylen
    Kinderverzorgster

Lagere schoolteam:

  • Inneke Dooms
    Klastitularis 1ste leerjaar
  • Sonja Blanckaert
    Klastitularis 2de leerjaar
  • Axelle De Roeck
    Ondersteuning L1 / L2
  • Katrien Smeyers
    Klastitularis 3de leerjaar
  • Saskia Callebaut
    Klastitularis 4de leerjaar
  • Corry Vandevoorde
    Klastitularis 5de leerjaar
  • Nele Matte
    Klastitularis 6de leerjaar
  • Sarah De Geest
    SES-ondersteuning 1ste leerjaar
  • Elke Laureys
    SES-ondersteuning 2de leerjaar
  • Shari Stuerebaut
    SES-ondersteuning 3de leerjaar
  • Steven Verleysen
    SES-ondersteuning 4de, 5de en 6de leerjaar

Lichamelijke opvoeding:

  • Debora Govaert
    Lichamelijke opvoeding L1 - L6 + zwemmen
  • Petra De Smedt
    Psychomotoriek kleuters

Zorgteam:

  • Sarah De Geest
    Zorgcoördinator + SES 1ste graad
  • Petra De Smet
    SES- leerkracht kleuters
  • Elke Laureys
    SES-leerkracht kleuters + 2de leerjaar
  • Steven Verleysen
    SES- leerkracht 4de leerjaar + 3de graad
  • Shari Stuerebaut
    SES-leerkracht 3de leerjaar

Anderstalige nieuwkomers:

  • Diane Christiaans
    Anderstalige nieuwkomers

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken:

  • Christine Daelman
    Niet-Confessionele Zedenleer
  • Hilde Mangelinckx
    Rooms Katholieke Godsdienst
  • Abdelaziz Bouferkas
    Islamitische Godsdienst
  • Ilse Driesse
    Protestants Evangelische Godsdienst

Opvang:

  • Youssef Elbaz
    Ochtendopvang
  • Pascale Van Den Steene
    Avond- en woensdagnamiddagopvang

Ondersteuningspersoneel:

  • Patrick De Bruyn
    Klusjesman + onderhoud
  • Chloë Pollyn
    Onderhoud
  • Merel De Grom
    Onderhoud

Contact info